baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
logo.png
               
 
grafika
XV Podlaski Rajd Ratownictwa Medycznego
27-05-2022 Anna Jadeszko
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

Informujemy, iż SP ZOZ WSPR w Białymstoku w terminie 1 – 3 czerwca 2022r. w Serwach, organizować będzie Mistrzostwa Regionalne w Ratownictwie Medycznym – XV Podlaski Rajd Ratownictwa Medycznego, które są objęte honorowym patronatem Wójta Gminy Płaska.

Podczas zawodów ratownicy medyczni z całego kraju będą rywalizować, wykonując zadania symulujące rzeczywiste wypadki, katastrofy czy nagłe zachorowania. Dwudniowa rywalizacja, w której będą uczestniczyć 22 zespoły ratownicze z całego kraju.

Uczestnicy mistrzostw będą musieli stawiać czoła wszystkim trudnościom i komplikacjom jakie spotykają w swojej pracy, a sędziowie ocenią nie tylko wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim prawidłowość postępowania ratowniczego, sprawność w znalezieniu najlepszych rozwiązań, umiejętność działania pod presją, odporność na stres i zmęczenie, ale także współpracę z innymi służbami. W ramach wydarzenia, oprócz współzawodnictwa zespołów ratownictwa medycznego zaplanowano również wykłady dotyczące zagadnień związanych z medycyną ratunkową.  

Więcej informacji na stronie www.pogotowie.bialystok.pl (w zakładce Mistrzostwa) oraz w serwisie facebook /Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym.

źródło: WSPR w Białymstoku

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość