cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-kalendarz.jpg
a3.jpg
rcl.png
baner-esesja.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
logo.png
               
 
baner650.gif
grafika
Stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
02-01-2019 Jacek Nasewicz
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość

Stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązujące od 1 stycznia 2020 r. zgodnie z Uchwałą Nr VIII/72/19 Rady Gminy Płaska z dnia 20 listopada 2019 r.

Nieruchomości zamieszkane:

Opłata dla nieruchomości zamieszkanych stanowi iloczyn stawki opłaty i ilości osób zamieszkujących nieruchomość. Stawka opłaty to 20 zł/osobę miesięcznie. Dla nieruchomości posiadających kompostownik dostępna jest niższa opłata w wysokości 18 zł/osobę miesięcznie.

Nieruchomości niezamieszkane:

Opłata dla nieruchomości niezamieszkanych stanowi iloczyn stawki opłaty i ilości worków na odpady. Stawka opłaty to 16,90 zł/worek miesięcznie. Dopuszczalne jest określenie miesięcy, za które ponoszona będzie opłata za odpady.

Domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane przez część roku na cele rekreacyjno-wypoczynkowe:

Opłata dla domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych przez część roku na cele rekreacyjno-wypoczynkowe jest opłatą ryczałtową roczną obliczaną jako iloczyn stawki opłaty i ilości domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Stawka opłaty to 169 zł/domek lub inną nieruchomość  rocznie.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość